» Інформація » Тиха хода "Вогонь Небесної Сотні": у Львові вшанували Героїв Революції Гідності

Тиха хода "Вогонь Небесної Сотні": у Львові вшанували Героїв Революції Гідності

Автор: admin2 от 20-02-2017, 14:48
 (голосів: 0)

Тиха хода "Вогонь Небесної Сотні": у Львові вшанували Героїв Революції ГідностіЗ нагоди третьої річниці трагічних подій під час Революцій Гідності, сьогодні, 20 лютого, у Львові відбулась тиха хода пам’яті Героїв Небесної Сотні.

У межах акції студентська молодь сформувала колону біля Львівського національного університету ім. Івана Франка, звідти організовано пройшла до пам’ятника Тарасові Шевченку за маршрутом: вул. Ю. Словацького – вул. П. Дорошенка – пр. Свободи.

Опісля на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбулось спільне молитовне віче.

"Подвиг Небесної Сотні – це наша гордість і орієнтир до відсічі ворога та побудови вільної незалежної держави, - зазначив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. - Саме Герої Революції Гідності пробудили наш патріотичний дух. Герої не вмирають, пам’ять про них завжди житиме у наших серцях".

Зазначимо, що тиху ходу організовують уже втретє. Цього року акцію символічно назвали "Вогонь Небесної Сотні".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua