» Інформація » У Вороблевичах вшанувала пам'ять Йосип Шіллінга

У Вороблевичах вшанувала пам'ять Йосип Шіллінга

Автор: admin2 от 20-02-2017, 15:05

У Вороблевичах вшанувала пам'ять Йосип Шіллінга20 лютого у селі Вороблевичі, на малій батьківщині Героя України, героя Небесної сотні Йосипа Шіллінга відбулася панахида,  яку  відслужив отець Олександр Копистинський.

Про великий подвиг героїв Небесної сотні, які у XXI столітті на Київському Майдані своїм життям заплатили за перемогу Революції Гідності, за утвердження європейського вибору Української держави говорили заступник голови Дрогобицької районної ради Володимир Стецівка, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації  Іван  Мізерник.

У спільній молитві взяли участь сільський голова Михайло Герій, учні, вчителі, директор Вороблевицької СЗШ І-ІІІст Михайло Бунь , односельці, родичі.

Герой України Йосип Шіллінг мріяв бачити сильну, вільну Україну. Тому наш обов’язок – зробити все залежне від нас, аби відбудувати Україну його мрії.

У Вороблевичах вшанувала пам'ять Йосип Шіллінга