» Інформація » У Вороблевичах вшанують пам'ять Героїв Майдану

У Вороблевичах вшанують пам'ять Героїв Майдану

Автор: admin2 от 26-02-2014, 09:02
 (голосів: 0)

У Вороблевичах вшанують пам'ять Героїв МайдануДепутат Дрогобицької районної ради від Вороблевицького виборчого округу Іван Мізерник та Вороблевицький сільський голова Михайло Герій ініціюють присвоєння Вороблевицькій школі імені Героя Майдану Йосипа Шілінга та перейменування центральної вулиці села на вулицю Небесної Сотні або Героїв Майдану. Про це автори ініціативи повідомили прес-службу райдержадміністрації. Пропозиції будуть винесені найближчим часом на розгляд місцевої сільської ради та громади села. Депутат та сільський голова, також, мають намір клопотати перед обласною владою та обласними дорожніми службами щодо ремонту до Дня незалежності України цієї вулиці та дороги до села, яка перебуває в катастрофічному стані. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua