Депутат Дрогобицької районної ради від Вороблевицького виборчого округу Іван Мізерник та Вороблевицький сільський голова Михайло Герій ініціюють присвоєння Вороблевицькій школі імені Героя Майдану Йосипа Шілінга та перейменування центральної вулиці села на вулицю Небесної Сотні або Героїв Майдану. Про це автори ініціативи повідомили прес-службу райдержадміністрації. Пропозиції будуть винесені найближчим часом на розгляд місцевої сільської ради та громади села. Депутат та сільський голова, також, мають намір клопотати перед обласною владою та обласними дорожніми службами щодо ремонту до Дня незалежності України цієї вулиці та дороги до села, яка перебуває в катастрофічному стані.













