Сьогодні, 23 лютого відбулося пленарне засідання ХІІ позачергової сесії Дрогобицької районної ради. Провів засідання голова районної ради Михайло Сікора.
Депутати прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2017 рік у зв'язку із необхідністю виділення 990 тис.грн. відділу освіти для придбання дров та 972 тис.грн. ДРТМО для оплати за електроенергію та газ.
У роботі сесії взяв участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко.













