» Інформація » Відбулося позачергове засідання сесії районної ради

Відбулося позачергове засідання сесії районної ради

Автор: admin2 от 1-02-2018, 17:39
 (голосів: 0)

Відбулося позачергове засідання сесії районної радиВідповідно до подання райдержадміністрації, сьогодні відбулося пленарне засідання ХХІ позачергової сесії районної ради, яке провів голова районної ради Михайло Сікора. Депутати прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Цим документом, зокрема, скеровано кошти на дофінансування двох об'єктів, які фінансуватимуться з коштів Державного фонду регіонального розвитку: реконструкцію нежитлового приміщення під дитсадок в с.Уличне та добудову Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. і спортивного залу із застосування енергозберігаючих технологій в с.Новий Кропивник.

На пропозицію начальника відділу освіти, депутата районної ради Івана Стецка депутати внесли до порядку денного та проголосували за надання дозволу на списання приміщення аварійного напівзруйнованого будинку колишньої школи в Брониці.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua