» Інформація » Колегія райдержадміністрації рекомендувала на розгляд сесії районної ради Програму цивільного захисту населення

Автор: admin2 от 23-02-2017, 17:28

Колегія райдержадміністрації рекомендувала на розгляд сесії районної ради Програму цивільного захисту населенняСеред питань порядку денного Колегії був розгляд проекту Програми захисту населення і територій району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017-2021 роки. Доповідав завідувач сектору з питань цивільного захисту Андрій Ванівський. Він повідомив, що Програма передбачає виділення коштів на придбання необхідних засобів для рятування людей та майна силами Дрогобицької СДПЧ-5.

Голова райдержадміністрації Володимир Шутко зупинився на важливості прийняття цієї Програми, адже питання захисту життя та майна людей є на першому місці. Це демонструють події останніх років у нашій країні. На важливості заходів з цивільного захисту наголошувала й комісія ДСНС, яка минулого тижня працювала на Дрогобиччині.

Колегія підтримала проект Програми та запропонувала його для розгляду на сесії районної ради.