Голова райдержадміністрації Володимир Шутко сьогодні під час наради з керівниками структурних підрозділів РДА та служб району загострив увагу присутніх на декількох важливих темах. Зокрема, він доручив готувати для розгляду на черговій сесії районної ради проекти цільових програм на цей рік. Насамперед йдеться про програми в галузі підтримки розвитку агропромислової галузі та екології (програми боротьби з борщівником). Володимир Шутко зобов'язав керівників підрозділів, які готують відповідні програми, особисто брати участь в роботі постійних комісій районної ради, які починаються з 1 березня, та аргументовано переконувати депутатів у важливості програм.
Управлінню праці та соціального захисту населення (Галина Чапля) доручено зробити розрахунки необхідних коштів для компенсації перевізникам за пільгові пасажирські перевезення та подати їх на сесію районної ради.













