Сьогодні відбулася нарада із сільськими, селищними головами. Звертаючись до очільників громад, голова райдержадміністрації Володимир Шутко зосередив увагу на темі стану місцевих доріг та благоустрою. Він закликав голів активно розпочати прибирання територій, які після зими виглядають дуже непривабливо. Очільник району нагадав присутнім і про проблему борщівника, яка з настанням тепла знову дасть про себе знати, тому потрібно буде невідкладно задіювати всі можливі методи, щоб зупинити розповсюдження цієї небезпечної рослини.
З питань неподущення самовільного спалювання сухої рослинності перед сільськими, селищними головами виступили завідувач сектору з питань цивільного захисту Андрій Ванівський та представник ДСНС Михайло Городиський. В цьому контексті голова райдержадміністрації наголосив, що одним з важелів впливу на
ситуацію є адмінкомісії при місцевих радах тому необхідну оживити їхню роботу.
На нараді також обговорювалося питання придбання житла для дітей-сиріт шляхом співфінансування. Доповідала начальник служби у справах дітей Ольга Солтис.
Поспілкувалися керівники і на тему децентралізації.
В нараді взяв участь голова районної ради Михайло Сікора.













