» Інформація » Відбулася нарада із сільськими, селищними головами

Відбулася нарада із сільськими, селищними головами

Автор: admin2 от 8-09-2016, 15:07
 (голосів: 0)

Відбулася нарада із сільськими, селищними головамиУ нараді також взяли участь перші особи райдержадміністрації та районної ради і їхні заступники.

Учасники наради отримали інформацію щодо найбільш актуальних питань. Заступник військового комісара Ігор Мицавка інформував про набір на контрактну службу, початок призову на строкову службу та ведення військового обліку. Він закликав сільських голів більш відповідально ставитися до цих завдань та активніше проводити роз'яснювальну роботу серед населення.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля надала роз'снення щодо особливостей надання субсидій у новому опалювальному періоді.

Завідувач сектору з питань ЖКГ та інфраструктури Ганна Павлюк нагадала головам про необхідність затвердження правил благоустрою територій та активізацію роботи адмінкомісій, які зобов'язані реагувати на недотримання громадянами екологічних норм та накладати штрафи на порушників.

Відбулася нарада із сільськими, селищними головами
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua