» Інформація » У нараді з сільськими, селищними головами взяв участь військовий комісар Дрогобиччини

У нараді з сільськими, селищними головами взяв участь військовий комісар Дрогобиччини

Автор: admin2 от 14-08-2018, 12:17
 (голосів: 0)

У нараді з сільськими, селищними головами взяв участь військовий комісар ДрогобиччиниСьогодні відбулася нарада із сільськими, селищними головами, розпочинаючи яку перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад відрекомендував присутнім новопризначеного військового комісара Дрогобиччини полковника Миколу Лисака. Військовий комісар звернувся до голів з кількома важливими питаннями. Микола Лисак нагадав, що триває набір громадян на військову службу за контрактом, і рекомендував місцевим головам активізувати ро'яснювальну роботу серед населення, щодо умов проходження військової служби за контрактом для тих громадян, які мають бажання служити і професійно захищати Україну. Військовий комісар також повідомив про формування місцевого підрозділу територіальної оборони. Громадяни, які увійдуть до цього підрозділу, пройдуть відповідне навчання, житимуть звичайним цивільним життям, а на випадок небезпеки не відправлятимуться на передову, а будуть займатися обороною та безпекою місцевого регіону.

Новопризначений військовий комісар пообіцяв особисто відвідати кожну сільську, селищну раду та ознайомитися з ситуацією на місцях.

У нараді з сільськими, селищними головами взяв участь військовий комісар Дрогобиччини

У нараді з сільськими, селищними головами взяв участь військовий комісар Дрогобиччини
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua