Сьогодні відбулася нарада із сільськими, селищними головами, розпочинаючи яку перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад відрекомендував присутнім новопризначеного військового комісара Дрогобиччини полковника Миколу Лисака. Військовий комісар звернувся до голів з кількома важливими питаннями. Микола Лисак нагадав, що триває набір громадян на військову службу за контрактом, і рекомендував місцевим головам активізувати ро'яснювальну роботу серед населення, щодо умов проходження військової служби за контрактом для тих громадян, які мають бажання служити і професійно захищати Україну. Військовий комісар також повідомив про формування місцевого підрозділу територіальної оборони. Громадяни, які увійдуть до цього підрозділу, пройдуть відповідне навчання, житимуть звичайним цивільним життям, а на випадок небезпеки не відправлятимуться на передову, а будуть займатися обороною та безпекою місцевого регіону.
Новопризначений військовий комісар пообіцяв особисто відвідати кожну сільську, селищну раду та ознайомитися з ситуацією на місцях.













