Нещодавно головний спеціаліст відділу «Дрогобицьке бюро правової допомоги» Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Христина Лютик спільно із працівниками Дрогобицького міськрайонного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції старшим інспектором Ярославом Колодієм, провідним інспектором Василем Попиком та психологом Сюзанною Дзерин провели інформаційну сесію для осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням. Тема заходу: «Амністія як підстава звільнення від кримінальної відповідальності та покарання». Христина Лютик розповіла, що таке амністія, які є підстави для амністії, критерії її застосування, наголосила на тому, що амністія не звільняє від обов’язку відшкодувати заподіяну злочином шкоду, покладеного на особу вироком чи рішенням суду.
На Дрогобиччині з першого вересня працюють 3 відділи – бюро правової допомоги, фахівці яких надають безоплатну первинну правову допомогу усім громадянам та вторинну (забезпечують доступ до адвоката) визначеним категоріям осіб. Окрім того, у бюро відвідувачі зможуть скористатися такою послугою, як доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції України. Бюро знаходяться за адресою:
м. Борислав, вул. Міцкевича, 64;
м.Дрогобич, вул. Л. Українки, 70;
м. Трускавець, вул. Данилишиних, 62. Прийом громадян із 8.00 до 17.00.













