Сьогодні голова райдержадміністрації Омелян Стасула провів робочу нараду за участю заступників Віталія Скоропада і Тараса Матолича, керівників фінансового управління та КНП “Дрогобицька районна лікарня”.
Йшлося про стан виконання районного бюджету, забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, фінансування місцевими бюджетами соціально-інфраструктурних проєктів. Обговорювалися також першочергові проблемні питання сфери охорони здоров’я району.













