» Інформація » В районі розпочали прибирання територій

В районі розпочали прибирання територій

Автор: admin2 от 17-03-2017, 11:28
 (голосів: 0)

В районі розпочали прибирання територійСьогодні заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів робочу нараду з питань організації місячника благоустрою на території району. У нараді взяли участь керівники та представники структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств і служб.

За підсумками обговорення І.Мізерник доручив керівникам визначити найбільш проблемні питання та території і зосередити на них основну увагу. Йдеться, насамперед, про прибирання придорожніх смуг та зон відпочинку, дитячих майданчиків, територій бюджетних установ, ліквідацію стихійних смітників. Керівники попереджені про недопустимість спалювання сміття під час впорядкування територій.

Держлісгоспу в рамках акціії “Майбутнє лісу - в твоїх руках” рекомендовано залучити до посадки лісу якомога більше громадськості, школярів, зокрема, шкільні лісництва. Також лісове господарство отримало завдання підготувати та надавати саджанці для озеленення територій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua