Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко сьогодні під час чергової оперативної наради доручив керівникам серед інших важливих робочих питань не випускати з уваги проведення місячника благоустрою. Насамперед, йдеться про стан автошляхів і відтинку дороги Дрогобич - Меденичі, зокрема. Як пояснив директор Райавтодору Сергій Грибанов, на даний час не визначено, хто повинен обслуговувати цю ділянку дороги. За підсумками наради до Служби автомобільних доріг області буде скерований лист для врегулювання цього питання.
В контексті місячника благоустрою стоїть також завдання ліквідації стихійних смітників, прибирання автобусних зупинок. Особливо наголошувалося на необхідності впорядкування придорожніх смуг на основних напрямках, наприклад, навколишньої території в районі перехрестя “Вигода”, яке знаходиться на перетині автошляхів на Дрогобич, Стрий, Трускавець та Львів, і де встановлений пам'ятний знак Героям Небесної сотні.
До роботи активно долучаються структурні підрозділи райдержадміністрації, служби району, педагогічні та медичні працівники, громадські організації. Володимир Шутко також зазначив, що прибирання автобусних зупинок повинні організувати перевізники.













