У вівторок, 4 квітня, комісія в складі представників Дрогобицької райдержадміністрації, громадської організації та поліції провела обстеження маршруту № 147 Дрогобич – Трускавець. Відповідно до доручення першого заступника голови Львівської облдержадміністрації комісія відреагувала на скаргу мешканця міста Львова Романа Гладиша і сьогодні за участю скаржника склали акт обстеження маршруту.
Також водій маршрутки дав письмове пояснення щодо конфліктної ситуації, яка сталася 16 березня на даному маршруті.













