» Інформація » Комісія проводила замір довжини маршруту Дрогобич-Михайлевичі

Комісія проводила замір довжини маршруту Дрогобич-Михайлевичі

Автор: admin1 от 26-05-2015, 14:28

Комісія проводила замір довжини маршруту Дрогобич-Михайлевичі22 травня, реагуючи на звернення громадян села Михайлевичі щодо завищеної довжини автобусного маршруту №133 Дрогобич АС – Михайлевичі, комісією за участю депутата Дрогобицької районної ради Тараса Коваля, депутатів Михайлевицької сільської ради Левицького М. Ф. та Романюка І. В., а також спеціаліста сектору з питань ЖКГ та інфраструктури Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Дзиндзюри, було проведено контрольний замір довжини вказаного маршруту.

В результаті замірів довжина маршруту виявилась меншою, ніж вказано у паспорті маршруту. Про результати перевірки було складено відповідний акт, який буде направлено в Львівську обласну державну адміністрацію, яка є організатором перевезень на цьому маршруті, для внесення змін у паспорт маршруту №133 Дрогобич АС - Михайлевичі.