Сьогодні, 26 квітня, в світі згадують жертв катастрофи на Чорнобильській атомній станції, що сталася 31 рік тому. Жахливі наслідки аварії на ЧАЕС 1986 року гостро відчуваються і понині. Біля меморіального знаку учасникам ліквідації, що встановлений поблизу Дрогобицької пожежної частини, пам’ять тих, хто загинув під час аварії на Чорнобильській атомній електростанції, прийшли вшанувати представники громадськості, учасники та постраждалі внаслідок Чорнобильської трагедії, керівництво міста та району, небайдужі мешканці.
Символічно, що цей знак знаходиться біля пожежної частини, адже пожежники були першими, хто того квітневого ранку приступив до ліквідації катастрофи і серед 65 мешканців Дрогобича та району, які загинули найбільше було пожежників та правоохоронців.
Захід розпочався поминальною молитвою та виступами голови районної громадської організації потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС «Захист» Василя Шевчука, голови Дрогобицької районної ради Михайла Сікори, голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка, заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Василя Качмара.
Володимир Шутко наголосив, що ми маємо пам’ятати про ту страшну трагедію та розповів про свої відчуття після відвідин зони відчуження. «Кожна людина повинна там побувати, щоб на власні очі побачити і всім серцем пережити трагічність тієї страшної катастрофи та більше не допустити подібного», - зауважив очільник району. Ми схиляємо голови перед тими, хто ціною власного здоров'я і життя виконав свій громадянський обов'язок.
Після цього представники громадськості, керівництво міста та району поклали квіти до меморіального знаку та запалили поминальні лампадки.













