» Інформація » Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС

Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС

Автор: admin1 от 26-04-2018, 14:07
 (голосів: 0)

Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян, аварія на ЧАЕС – найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. Сьогодні, в усьому світі згадують, ті страшні події 32-річної давнини. В Дрогобичі, біля меморіального знаку учасникам ліквідації, вшанувати пам’ять жертв катастрофи на Чорнобильській атомній станції, прийшли ліквідатори-чорнобильці, учасники тих страшних подій, представники громадськості, керівництво району та міста, мешканці.

Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕСДзвони та поминальна молитва, що розпочали віче-реквієм відгукнулась в серці кожного, хто прийшов схилити свої голови перед пам’яттю загиблих.

У своєму виступі перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад сказав: «Чорнобильська аварія – це не тільки найбільша техногенна катастрофа минулого сторіччя, але й соціальна катастрофа, тому що вона зламала долю мільйонам українців, забрала життя десяткам тисяч, сотням тисяч – здоров’я. Ми повинні пам’ятати тих загиблих героїв і сьогодні віддаємо шану всім ліквідаторам аварії».

З власного досвіду знає про страшне горе, яке спіткало мешканців Чорнобильського краю і заступник голови районної ради Володимир Стецівка, адже майже вся родина його дружини проживала в місті Прип’яті: «Ми схиляємо голови перед тими, хто ціною власного здоров'я і життя виконав свій громадянський обов'язок».

У своєму виступі голова районної громадської організації потерпілих від аварії на Чорнобильській АЕС «Захист» Василь Шевчук відзначив, що ми не маємо права забувати про ту страшну трагедію, яка сталася 32 роки тому, але не потрібно забувати і про людей, які жертовно віддавали себе, не задумуючись, що буде з ними пізніше і, тепер, з підірваним здоров’ям, потребують більшого соціального захисту.

Після цього представники громадськості, керівництво району та міста поклали квіти до меморіального знаку та запалили поминальні лампадки.

Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС
Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС
Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС
Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС
Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС
Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС
Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС
Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС
Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС
Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС
Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС
Дрогобиччина вшановує пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua