» Інформація » «Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

Автор: admin1 от 20-05-2017, 12:39
 (голосів: 0)

«Ми є, були, ми будем, ми!»Під таким гаслом в Грушівській школі відбулося вшанування пам’яті героїв УПА Дмитра та Федора Хоркавціва, вихідців з села Грушів. Теплого травневого дня на фасаді навчального закладу відкрили меморіальну дошку, на якій закарбовані слова «Вони боролись за Україну». Розпочались урочистості панахидою, яку відправив парох отець Володимир. Про важливість пам’ятати своїх героїв говорили голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, сільський голова Іван Дудич, член товариства політв’язнів та репресованих Катерина Босак, політв’язні Ярослав Барабан, Михайло Лисий.

Поезію Федора Хоркавціва прочитали учні школи Віра Майкут, Марія Луців, Тетяна Пурій, а Народний чоловічий хор «Бескид» виконав патріотичні пісні.

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

«Ми є, були, ми будем, ми!»

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua