» Інформація » Довге Гірське гостинно приймало юних соколят

Довге Гірське гостинно приймало юних соколят

Автор: admin2 от 8-06-2017, 14:40

Довге Гірське гостинно приймало юних соколят7 червня у с.Довге Гірське відбувся вишкіл районного Молодіжного фізкультурно-просвітницького товариства "Сокіл". У змаганнях взяли участь команди з восьми шкіл гірської зони району з Рибника, Нового та Старого Кропивника, Опаки, Залокоті, Сторони, Довгого і Підбужа.

Учасники вишколу разом з парохом Довгого о.Тарасом Яворським помолилися біля пам'ятного знака Героям Небесної сотні. У місцевій школі відбулися змагання "Строю і пісні", "Історична вікторина", "Перетягування линви", "Стрільба", "Облаштування намету","Мій коник".

Особливо захоплюючою була демонстрація засобів захисту та зброї, яка на даний час знаходиться на озброєнні Українського війська. Демонстрацію організували та провели учасники АТО Руслан Щерба та Леонід Довгель.

На завершення на подвір'ї школи діти під керівництвом педагогів Ірини Яворської та Володимира Петриківа приготували смачний куліш, яким частували всіх присутніх.

Всі команди були нагороджені грамотами та пам'ятною медаллю “Сокіл”.

Довге Гірське гостинно приймало юних соколят