Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика. Вже стало традицією в третю неділю червня відзначати День медичного працівника. Свято, завдяки якому ми маємо можливість висловити величезну вдячність та повагу лікарям, медсестрам, всім працівникам охорони здоров'я. Сьогодні, 15 червня, в Дрогобицькому районному народному домі з професійним святом вітали медиків району.
Звертаючись до присутніх голова районної ради Михайло Сікора та перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад відзначили, що здоров’я мешканців району залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. Вони висловили всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за самовіддану, сумлінну працю та небайдужість до чужих проблем.
За багаторічну, сумлінну трудову діяльність, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника кращих медиків району відзначено Почесними грамотами та Подяками Львівської облдержадміністрації та обласної ради, Дрогобицької райдержадміністрації та районної ради, профспілкового комітету працівників медичної галузі та Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання.
Після цього відбувся святковий концерт, на якому виконавці піснями вітали людей у білих халатах, бажаючи їм здоров`я, мирного неба, добробуту та злагоди в домівках.













