Сьогодні на понеділковій нараді голова райдержадміністрації Володимир Шутко зупинився насамперед на проблемах, про які говорили учасники АТО з Дрогобиччини під час зустрічі з головою облдержадміністрації Олегом Синюткою. Йшлося про земельні питання. Традиційно звучав Новий Кропивник, де невирішеною залишається ситуація з земельними ділянками для атовців. В цьому контексті згадувалися й інші села, з активом яких очільник району найближчим часом проведе додаткові зустрічі. Голова райдержадміністрації також ще раз наголосив, що працівники соціальних служб повинні контактувати з кожним учасником АТО та володіти інформацією про існуючі проблемні питання.
На оперативній нараді говорилося також про виконавську дисципліну, про завдання щодо наслідків стихійного лиха, про стан реалізації мікропроектів у різних галузях, інші робочі питання.













