На оперативній нараді в райдержадміністрації йшлося про ремонт доріг у районі. Відзначалося, що роботи нарешті розпочалися на дорозі Дрогобич-Самбір. Втім, проблемних ділянок є ще багато. Особливу увагу голова райдержадміністрації Володимир Шутко звернув на дорогу до Нагуєвич, куди традиційно наприкінці серпня з'їдуться чисельні учасники Франкового свята. Також Володимир Шутко наголосив на необхідності термінового ремонту відрізку дороги між Стебником та Трускавцем.
На нараді з керівниками обговорювалося також питання жнив. Очільник району акцентував увагу управління агропромислового розвитку та сектору цивільного захисту на темі пожежної безпеки під час збирання урожаю та небезпеки пожеж в екосистемах. Цим підрозділам доручено повторно провести роз'яснювальну роботу з мешканцями, залучивши органи місцевого самоврядування, релігійні громади.













