Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад відвідав учора два гірські населені пункти. Спочатку відбулася зустріч з мешканцями с.Залокоть. В основному, розмова велася навколо місцевої школи. Насамперед, стосовно перетворення її у філію Підбузької школи. З цього приводу є рішення сесії сільської ради, де категорично заперечується можливість зміни статусу Залокотського СЗШ І-ІІ ст. Йшлося також про кадрове питання у школі.
Мешканці Залокоті говорили також про вкрай незадовільний стан дороги. Були запитання, які стосувалися роботи місцевого ФАПу.
Присутні на зустрічі поскаржилися голові райдержадміністрації на перевізника “Транс-Екіпаж”, який протягом тривалого часу не забезпечує перевезення пасажирів на маршруті Дрогобич-Залокоть.
На зустрічі обговорювалися і питання децентралізації.
У робочій поїздці Віталія Скоропада супроводжували головний лікар ДРТМО Олександр Слабий та головний спеціаліст відділу освіти Ольга Хомишак.













