» Інформація » Під час робочої поїздки обговорено проблеми Залокотської громади

Під час робочої поїздки обговорено проблеми Залокотської громади

Автор: admin2 от 5-07-2017, 15:03
 (голосів: 0)

Під час робочої поїздки обговорено проблеми Залокотської громадиПерший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад відвідав учора два гірські населені пункти. Спочатку відбулася зустріч з мешканцями с.Залокоть. В основному, розмова велася навколо місцевої школи. Насамперед, стосовно перетворення її у філію Підбузької школи. З цього приводу є рішення сесії сільської ради, де категорично заперечується можливість зміни статусу Залокотського СЗШ І-ІІ ст. Йшлося також про кадрове питання у школі.

Мешканці Залокоті говорили також про вкрай незадовільний стан дороги. Були запитання, які стосувалися роботи місцевого ФАПу.

Присутні на зустрічі поскаржилися голові райдержадміністрації на перевізника “Транс-Екіпаж”, який протягом тривалого часу не забезпечує перевезення пасажирів на маршруті Дрогобич-Залокоть.

На зустрічі обговорювалися і питання децентралізації.

У робочій поїздці Віталія Скоропада супроводжували головний лікар ДРТМО Олександр Слабий та головний спеціаліст відділу освіти Ольга Хомишак.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua