Вчора перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад зустрівся з мешканцями Рихтич. Традиційно обговорювалися проблемні питання населеного пункту, про які говорили Рихтицький сільський голова Олег Борис та учасники зустрічі.
Насамперед присутні висловлювали стурбованість діяльністю на території сільської ради Дрогобицької сміттєсортувальної станції.
Йшлося також про необхідність впорядкування руху автобуса Дрогобич-Рихтичі (стосовно перевезення пасажирів з вул. В.Великого в Рихтичах), про завершення паспортизації маршруту шкільного автобуса Рихтицької СЗШ. Стосовно діяльності навчальних закладів говорилося про необхідність благоустрою території школи, обрізку старих дерев, облаштування очисних споруд тощо.
Мешканців Рихтич також продовжує турбувати близькість до житла веж мобільного зв'язку.













