» Інформація » Відбулася зустріч голови райдержадміністрації з активом с.Залокоть

Відбулася зустріч голови райдержадміністрації з активом с.Залокоть

Автор: admin2 от 26-11-2015, 14:17
 (голосів: 1)

Відбулася зустріч голови райдержадміністрації з активом с.ЗалокотьВчора, відповідно до графіку об'їздів населених пунктів, голова райдержадміністрації Максим Лісогор побував у с.Залокоть. Очільник району відвідав місцеву школу, щоб особисто переконатися у необхідних обсягах допомоги для ремонту шкільного приміщення. Голова РДА оглянув шкільну котельню, де шляхом співфінансування проведено заміну котлів.

Тут же, в приміщенні школи відбулася його зустріч з активом та мешканцями села, щодо проблемних питань, які їх турбують. Найактуальніші проблеми, про які говорили присутні — питання ремонту доріг та невдоволення якістю пасажирських перевезень на маршруті Дрогобич-Залокоть (через Підбуж).Відбулася зустріч голови райдержадміністрації з активом с.Залокоть Одразу ж після закінчення зустрічі в Залокоті Максим Лісогор поспілкувався з керівником дорожньої служби та підприємцями щодо першочергових заходів для поліпшення стану місцевої дороги. Голова райдержадміністрації також мав розмову з перевізником “Транс-Екіпаж” Йосипом Дяківим щодо врегулювання роботи пасажирського транспорту.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua