» Інформація » Сьогодні голова райдержадміністрації провів робочу нараду з перевізниками

Сьогодні голова райдержадміністрації провів робочу нараду з перевізниками

Автор: admin2 от 11-07-2017, 11:42
 (голосів: 0)

Сьогодні голова райдержадміністрації провів робочу нараду з перевізникамиОсновна тема наради — здійснення пільгових перевезень відповідно до останніх змін. Завідувач сектору житлово-комунального господарства та інфраструктури Ганна Павлюк нагадала присутнім про наказ департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку ЛОДА, яким регламентовано ці зміни. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко зазначив, що таке рішення приймалося в області за участі перевізників, погоджене з ними і вони зобов'язані його виконувати. Він також наголосив, що останні зміни не обмежують кількості пасажирів-пільговиків.

На нараді обговорювалися й інші питання, які стосуються пасажирських перевезень. Так, Володимир Шутко попередив перевізників, що за підсумками останнього засідання Колегії райдержадміністрації, у якому брав участь начальник обласного управління Укртрансінспекції Сергій Небесний, до порушників будуть застосовуватися жорсткі заходи. Систематичні порушення графіків руху, інші суттєві недоліки актуються. Після трьох складених на перевізника актів він буде попереджений про розірвання договору, відповідні подання скеровуватимуться у правоохоронні органи, натомість, перевезення на маршруті здійснюватиме перевізник, який посів друге місце на конкурсі.

На нараді також розглядалося питання забезпечення перевезень на маршруті Дрогобич-Залокоть.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua