На нараді, що сьогодні, 9 серпня, провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад перевізників зобов’язали довести водіям наказ департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку ЛОДА щодо перевезення пасажирів пільгових категорій. Також розглядались ряд питань, пов’язаних зі скаргами або пропозиціями мешканців населених пунктів району. Зокрема на нараді були присутні депутати Летнянської сільської ради від села Коросниця (проживає 146 мешканців), які просять, щоб автобус Дрогобич-Меденичі-Рівне хоча б двічі на день заїжджав в село, що знаходиться в стороні від маршруту. Було знайдено компромісне рішення: тричі на тиждень в понеділок, середу та суботу рейси будуть виконуватись і через село Коросниця.
Наступне питання – це невиконання всіх рейсів Дрогобич-Залокоть через Підбуж. Були запропоновані різні варіанти вирішення проблеми, але сільський голова Залокоті Василь Куцик та перевізник дійшли згоди, що буде продовжено окремі рейси Дрогобич-Підбуж.
Як інформувала завідувач сектору житлово-комунального господарства та інфраструктури Ганна Павлюк, значна кількість скарг як в райдержадміністрацію, так і на лінію «112» надходить на вартість проїзду в межах зупинок, на маршрутах, що проходять через місто Борислав. Але чітко пояснили ситуацію перевізники, які виконують такі рейси. Маршрути Борислав-Стебник, Східниця-Трускавець та інші є приміськими, які доставляють пасажирів з початкової станції до кінцевої та передбачених в паспорті маршруту зупинок. Для перевезення по місту Бориславу існує міський транспорт, де діють тарифи встановлені міською радою.
Також керівникам фірм перевізників було наголошено на дотриманні правил дорожнього руху, постійного інструктажу водіїв, які виходять в рейс та роздано інформаційні матеріали щодо безпеки руху на дорогах.













