» Інформація » В райдержадміністрації відбулася робоча нарада із сільськими головами та представниками Львівської залізниці. Йшлося про розміри ставки земельного податку

В райдержадміністрації відбулася робоча нарада із сільськими головами та представниками Львівської залізниці. Йшлося про розміри ставки земельного податку

Автор: admin2 от 12-07-2017, 16:15
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації відбулася робоча нарада із сільськими головами та представниками Львівської залізниці. Йшлося про розміри ставки земельного податкуСьогодні в райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з представниками Львівської залізниці. В розмові взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, окремі сільські голови.

Розглядалося клопотання Львівської залізниці про зниження відсотка земельного податку взамін надходжень ПДФО у бюджет району. Під час зустрічі обговорювалися спірні моменти та питання, які турбують сільських голів, зокрема, гарантії та механізм повернення з районного бюджету в сільські бюджетиВ райдержадміністрації відбулася робоча нарада із сільськими головами та представниками Львівської залізниці. Йшлося про розміри ставки земельного податку коштів з надходження ПДФО шляхом надання субвенції, особливо — фінансово самодостатнім сільським радам.

Після детального розгляду сільським головам рекомендовано винести це питання на розгляд сесій сільських рад, попередньо запросивши на засідання представників Львівської залізниці. Відповідно до вимог чинного законодавства, сесії мають відбутися вже цього тижня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua