Сьогодні в райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з представниками Львівської залізниці. В розмові взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, окремі сільські голови.
Розглядалося клопотання Львівської залізниці про зниження відсотка земельного податку взамін надходжень ПДФО у бюджет району. Під час зустрічі обговорювалися спірні моменти та питання, які турбують сільських голів, зокрема, гарантії та механізм повернення з районного бюджету в сільські бюджети
коштів з надходження ПДФО шляхом надання субвенції, особливо — фінансово самодостатнім сільським радам.
Після детального розгляду сільським головам рекомендовано винести це питання на розгляд сесій сільських рад, попередньо запросивши на засідання представників Львівської залізниці. Відповідно до вимог чинного законодавства, сесії мають відбутися вже цього тижня.













