Сьогодні в райдержадміністрації відбулася розширена нарада із сільськими, селищними головами. Одне з основних питань — монетизація пільг на проїзд у громадському транспорті. Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля повідомила, що відповідно до постанови КМУ забезпечення пільг у грошовому вимірі покладається на місцеві бюджети. Вона також зазначила, що перелік пільгових категорій та сума на одну особу не можуть бути зменшені.
Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад наголосив, що монетизація пільг на проїзд ставить всіх громадян пільгових категорій у рівні умови, а не так як раніше — частина користувалися правом безкоштовного проїзду мало не щодня, а інші — жодного разу. Сільським, селищними головам рекомендовано розглянути питання щодо скерування субвенції районному бюджету на засіданнях сесій.
Відбулося жваве обговорення, за результатами якого місцеві голови виступили з пропозицією звернутися від Асоціації сільських, селищних рад до КМУ та ВРУ щодо необхідності забезпечення гарантованих державою пільг з державного бюджету.













