» Інформація » Боєць добровольчого батальйону «Донбас» отримав орден «За мужність»

Боєць добровольчого батальйону «Донбас» отримав орден «За мужність»

Автор: admin1 от 17-07-2017, 16:49

Боєць добровольчого батальйону «Донбас» отримав орден «За мужність»Сьогодні, 17 липня, демобілізованому бійцю добровольчого батальйону "Донбас" Юрію Антонову вручили нагороду від Президента України Петра Порошенка – орден"За мужність" ІІІ ступеня, за особисту мужність під час бойових дій.

Довідка:

Юрій Антонов (позивний "Шуруп"), коли почалася війна, пішов добровольцем – воювати за Україну. Пережив найважчі події на Донбасі, у тому числі Іловайськ.
Сержант Юрій Антонов протягом січня-лютого 2015 року у складі батальйону «Донбас» брав участь у бойових діях у районі Вуглегірська, Нікішиного, Чорнухиного, Новогригорівка, Дебальцевого та Логвинового Донецької області. Пізніше брав безпосередню участь у захисті Широкиного. Неодноразово під вогнем проросійських терористичних угруповань прикривав підрозділи та військову техніку, виявляв диверсійно-розвідувальної групи ворога.
2,5 роки відслужив на фронті, спочатку – добровольцем, потім — по мобілізації, пізніше двічі підписував контракт.
На Сході познайомився з львів'янином Остапом Процем, військові відкрили у місті Львові першу ветеранську ресторацію "Патріот", щоб допомогти бійцям АТО навчитися жити без війни.