В понеділок, 17 липня, спільна робоча група Дрогобицької райдержадміністрації та інспекторів Служби автомобільних доріг у Львівській області провела повторний виїзд з обстеження дороги Дрогобич-Самбір, а саме в село Лішня. Неодноразово райдержадміністрація скеровувала запити в Службу автомобільних доріг у Львівській області та ДП «Львівський облавтодор», наголошуючи, що ця дорога потребує першочергового реагування. Зокрема, запит про включення ремонту автодороги Т14-18 на ділянці Дрогобич-Самбір в план робіт на червень місяць було скеровано ще 4 травня в Службу автомобільних доріг у Львівській області, ДП «Львівський облавтодор», філію «Дрогобицький райавтодор», на що отримано...













