У неділю, 6 серпня, 75-у річницю від дня створення відзначив 15 реактивний артилерійський полк. У зв’язку з проведенням АТО, у ці дні підрозділи військової частини перебувають на східних теренах України.
З ініціативи керівництва військової частини цими днями на Схід України відбула офіційна делегація для привітання воїнів – учасників АТО. У складі делегації, яку очолив командир в/ч А-1108 Григорій Дем’янчик, увійшли канцлер Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ КП прот. Андрій Безушко, голова Дрогобицької районної державної адміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар та керівник прес-служби міської ради Зеновій Квасній, заступники командира полку підполковники Андрій Шубенічев та Юрій Курачик, головний старшина полку Тарас Віцик, редактор часопису «Франковий край» Іван Швед.
Офіційна делегація відвідала військовослужбовців у місцях тимчасового перебування військової частини А-1108 у зоні АТО та взяли участь в урочистостях, в ході яких воїнів відзначили нагородами, відзнаками та подарунками.
Окрім урочистої церемонії та молебнів у кожному місці-локації військових відбулися святкові концерти за участю Національної капели бандуристів імені Григорія Майбороди.
Як зазначив командир військової частини А-1108 Григорій Дем’янчик, з нагоди 75-ї річниці було випущено нагрудний нагородний знак, яким відзначили кращих військовослужбовців та волонтерів, які надають допомогу українській армії.
Інформація з офіційного сайту Дрогобицької міської ради. Фото Зеновій Квасній













