6 серпня військова частина А-1108, яка дислокується в місті Дрогобичі відзначає 75-у річницю її створення. 15-й реактивний артилерійський Київський полк має славетну історію та героїчне сьогодення, адже його дивізіони сьогодні перебувають на сході країни, захищаючи суверенітет нашої держави.
Особовий склад військової частини зі знаменною датою приїхали привітати високі гості. Зі словами благословення та вдячності до бійців звернулися Єпископ Дрогобицько-Самбірський УПЦ КП владика Яків та військовий капелан о. Іван Гнатів. Владика Яків також передав особисту грамоту-відзнаку від Святійшого Патріарха Київський і всієї Руси-України Філарета.
Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник щиро привітав офіцерів, солдат та прапорщиків від імені голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та вручив подяки голови ЛОДА, годинники та цінні подарунки. Звертаючись до присутніх він сказав: «Шановні військовослужбовці! Ви відзначаєте 75-у річницю з дня заснування частини в час найбільших випробувань для нашої Вітчизни, коли всі ваші сили, професіоналізм і бойова перемога спрямовані на захист нашої свободи і територіальної цілісності держави. Бажаємо вам сумлінного виконання службового обов’язку, а кожному особисто – міцного здоров’я, благополуччя, достатку та успіхів у всіх починаннях і справах, спрямованих на розвиток та розбудову нашої країни». Від імені голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка подякував військовим за героїзм, велику мужність, відвагу та професіоналізм та вручив грамоти керівник апарату РДА Руслан Щерба.
Керівника апарату районної ради Михайло Гук наголосив, що військовослужбовці - артилеристи можуть пишатися своїм званням воїна-захисника, адже вони внесли значний вклад у захист нашої держави та вручив військовим цінні подарунки та грамоти.
Прозвучали вітання і від міського голови Дрогобича Тараса Кучми, керуючою справами Трускавецької міської ради Олени Петранич, першого командира військової частини за часів Незалежності України Валерія Шейка та інші.
Зі словами вітання та вдячності до всіх військовослужбовців звернувся в.о. командира військової частини А-1108 Юрій Тищенко.Був зачитаний наказ, як по частині про відзначення особового складу полку, так і вищого командування.
А на завершення відбувся прекрасний концерт, вокального дуету зі Львова «Любисток», який своїми піснями підняв настрій всім присутнім в залі.













