» Інформація » На нараді з перевізниками були знайдені компромісні рішення

На нараді з перевізниками були знайдені компромісні рішення

Автор: admin1 от 8-09-2016, 16:02
 (голосів: 0)

На нараді з перевізниками були знайдені компромісні рішенняПід час чергової зустрічі з перевізниками, що відбулася в середу, 7 вересня, яку провів голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, розглядалось питання перевезень пасажирів пільгових категорій та ряд скарг, що надійшли від мешканців району.

Про перевезення пільгових категорій громадян доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля, яка наголосила, що перевізники повинні виконувати свої зобов’язання та повідомила, що управління праці та соціального захисту населення за рахунок коштів з обласного бюджету на 2016 рік забезпечило відшкодування компенсаційних виплат на суму 418 290 грн. за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування перевізникам району.

Завідувач сектору з питань ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Ганна Павлюк інформувала, що на наступній сесії районної ради, яка відбудеться в кінці вересня одним з важливих питань буде розглядатись якість пасажирських перевезень в районі і керівники фірм-перевізників повинні бути готові до конструктивної розмови.

На нараді з перевізниками були знайдені компромісні рішенняОстаннім часом на деякі маршрути поступили нарікання з боку пасажирів, тому щоб знайти компроміси і врегулювати непорозуміння були запрошені на зустріч сільські та селищні голови, секретарі сільських рад та керівники фірм-перевізників. Так, ранішній рейс Дрогобич - Воля Якубова - Добрівляни для зручності доїзду учнів з Волі Якубової до Добрівлянської школи буде курсувати через Рихтичі, а в обідній час, щоб довезти дітей додому – в зворотному напрямку.

У зв’язку зі зміною перевізника (ТОВ «Стрийська АТП») на маршрутах Дрогобич - Сторона та Дрогобич - Верхній Дорожів вийшли автобуси з меншою кількістю посадочних місць, що створило незручності в години пік. На нараді було погоджено, що з 9 вересня в рейс вийдуть автобуси з більшою місткістю пасажирів. В райдержадміністрацію поступило усне зауваження про недосконалий графік з Дрогобича до Верхніх Гаїв, перевізник погодився ще раз зустрітись з громадою села та депутатами сільської ради й узгодити графік.

Також на зустрічі обговорили врегулювання розкладів руху на маршрутах Меденицького напрямку, оскільки з впровадженням нових рейсів Дрогобич - Рівне та Дрогобич - Летня, які виконує ТОВ «Львівське АТП-14631» виникли «накладки», коли практично в один час відправляються два автобуси.

На нараді з перевізниками були знайдені компромісні рішення
На нараді з перевізниками були знайдені компромісні рішення

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua