» Інформація » Вороблевичі відзначили День села

Вороблевичі відзначили День села

Автор: admin1 от 14-08-2017, 10:20
 (голосів: 1)

Вороблевичі відзначили День селаВ неділю, 13 серпня, в селі Вороблевичі святкували День села. Офіційна частина розпочалася з гімну України та вшанування учасників АТО. З вітальними словами до мешканців села звернулися заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, сільський голова Михайло Герій. Іван Мізерник від імені голови РДА Володимира Шутка вручив грамоти активним жителям Вороблевич, які беруть участь в громадському житті села.

На місцевому стадіоні відбулися козацькі забави, де спортсмени змагалися в різних вправах, демонструючи силу та вміння долати перешкоди. На завершення відбувся святковий концерт за участю місцевих виконавців та художніх колективів – свято насправді вдалося!

 

Вороблевичі відзначили День села

 

 

Вороблевичі відзначили День села

 

 

Вороблевичі відзначили День села

 

 

Вороблевичі відзначили День села

 

 

Вороблевичі відзначили День села

 

 

Вороблевичі відзначили День села

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua