» Інформація » Стан готовності шкіл району до нового навчального року — одна з основних тем понеділкової наради

Автор: admin2 от 14-08-2017, 12:55

Стан готовності шкіл району до нового навчального року — одна з основних тем понеділкової нарадиГолова райдержадміністрації Володимир Шутко дав завдання начальнику відділу освіти Іванові Стецку доповісти про те, як підготувалися сільські школи до навчання та нового опалювального сезону, та про виконання робіт на об'єктах освіти за кошти проектів різних рівнів. Відділ освіти також має визначити дату відкриття нового шкільного приміщення в Стороні, щоб діти і педагоги зустріли День знань у новій школі.

У контексті підготовки до 1 вересня завідувачу сектору ЖКГ та інфраструктури Ганні Павлюк доручено підготувати листа до Служби автомобільних доріг області щодо нанесення дорожньої розмітки на пішохідних переходах поруч із навчальними закладами.