» Інформація » Відділ освіти отримав завдання підготувати пропозиції щодо розширення мережі дошкільних закладів

Автор: admin2 от 18-09-2017, 15:31

За підсумками обговорення актуальних питань на оперативній нараді голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення начальнику відділу освіти Іванові Стецку доповісти про стан забезпечення дровами на зиму шкільних котелень. Головний освітянин району також отримав завдання особисто проконтролювати ситуацію із заміною теплотраси Меденицької школи.

Голова райдержадміністрації також зупинився на ситуації із дошкільною освітою. Незважаючи на відкриття протягом кількох останніх років додаткових дошкільних груп, утворення нових НВК, район залишається на одному з останніх місць щодо охоплення дітей дошкільною освітою. Володимир Шутко зобов'язав відділ освіти напрацювати пропозиції для відкриття дитсадочків у тих селах, де є потреба та реальна можливість їх створення у наступному році. Серед пріоритетів — дитсадок у Верхньому Дорожеві.