Під час розгляду діяльності освітньої галузі району сьогодні на нараді в райдержадміністрації голова РДА Володимир Шутко дав завдання керівнику відділу освіти Іванові Стецку зробити розширений аналіз в розрізі навчальних закладів результатів учнівських олімпіад, ЗНО та інших досягнень. На підставі цього аналізу будуть проводитися стимулюючі виплати працівникам освіти. Очільник району зазначив, що часи “зрівнялівки” минули, потрібно підтримувати тих педагогів і ті школи, які відповідально і творчо ставляться до своїх обов'язків, а не просто відбувають робочий день.
Цю позицію підтримав голова районної ради Михайло Сікора. Окрім цього, він також дав завдання відділу освіти зібрати від кожної школи потребу в проведенні робіт, придбанні матеріалів для належної підготовки шкіл до нового навчального року, щоб за літній період при підтримці районної влади, сільських, селищних рад підготувати шкільні приміщення до навчального процесу, а не займатися збирання грошей від батьків.
Перші особи району також зупинилися на необхідності неформальної освіти школярів, національно-патріотичному вихованні, проведенні для дітей екскурсій у визначні місця нашого краю, пов'язані з важливими історичними подіями, видатними постатями, якими пишається Дрогобиччина та Львівщина.













