» Інформація » До Дня Державного Прапора України перед райдержадміністрацією урочисто піднято головний державний символ

Автор: admin1 от 23-08-2017, 09:50

До Дня Державного Прапора України перед райдержадміністрацією урочисто піднято головний державний символНапередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, за Указом Президента України вже тринадцять років поспіль вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України. Сьогодні, вранці разом з усією Львівщиною працівники Дрогобицької райдержадміністрації та районної ради, учасники АТО взяли участь в урочистому піднятті Прапора перед державною установою. Також вони виконали Державний гімн України.

Нагадаємо, що жовто-блакитний стяг над приміщенням Дрогобицької районної ради було піднято 2 квітня 1990 року, одним із перших в Україні.