Масштабний урочистий захід відбувся сьогодні, 23 серпня на Перехресті Героїв. В урочистому віче взяли участь керівництво району, священики, волонтери Дрогобича, Трускавця, Борислава, ветерани національно-визвольної боротьби, військові, учасники АТО, депутати, підприємці, актив району, мешканці.
На щоглі, яка височіє над перехрестям головних шляхів, які ведуть на Дрогобиччину, було піднято Великий Державний Прапор. Освятили дійство священики-капелани УГКЦ та ПЦУ. Представники братства ОУН-УПА та найменші учасники віча поклали кіти від святочної громади до пам'ятника Степану Бандері та Колони Свободи. З вітальним словом з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України до учасників віча звернулися голова районної ради Михайло Сікора та перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.
Патріотичні пісенні твори виконали дует районного народного дому у складі Лілії Щур та Мар’яна Харіва, ансамбль “Вишиванка” зі Старого Села, вокальне тріо з Дорожева.
Під звуки Державного Гімну, який присутні виконали разом з військовим духовим оркестром, в небо злетіли сині та жовті кульки.
Особлива вдячність волонтерам Дрогобиччини, які прикрасили дійство великими синьо-жовтим та червоно-чорним полотнищами.













