» Інформація » На перехресті «Вигода» урочисто підняли жовто-блакитний прапор

На перехресті «Вигода» урочисто підняли жовто-блакитний прапор

Автор: admin1 от 23-08-2016, 16:58
 (голосів: 0)

На перехресті «Вигода» урочисто підняли жовто-блакитний прапорСьогодні, 23 серпня, в День Державного Прапора України над перехрестям «Вигода», на в’їзді в Дрогобич, під виконання військовим духовим оркестром Державного гімну України, військовослужбовцями Дрогобицької військової частини А 1108 було піднято жовто-блакитне полотнище, яке було освячено владикою Григорієм (УГКЦ) та владикою Яковом (УПЦ КП) разом зі священиками обох конфесій на урочистому віче біля приміщення районної ради.

В урочистостях взяли участь голова Дрогобицької районної державної адміністрації Володимир Шутко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, військові-добровольці, які вчора повернулись зі сходу країни, виконуючи свій громадянський обов’язок – захисту вітчизни від російського агресора.

Володимир Шутко вручив грамоту райдержадміністрації командиру військової частини полковнику Григорію Дем'янчику привітав військовослужбовців з Днем Незалежності України та побажав усім мирного неба, здоров’я та успішної служби.

 

На перехресті «Вигода» урочисто підняли жовто-блакитний прапор

 

 

На перехресті «Вигода» урочисто підняли жовто-блакитний прапор

 

 

На перехресті «Вигода» урочисто підняли жовто-блакитний прапор

 

 

На перехресті «Вигода» урочисто підняли жовто-блакитний прапор

 

 

На перехресті «Вигода» урочисто підняли жовто-блакитний прапор

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua