23 серпня в Україні відзначається День Державного прапора.
Урочисте підняття національного стягу відбулося сьогодні у Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст., на базі якої третій рік працює християнський табір "Веселі канікули з Богом", організований семінаристами Дрогобицької духовної семінарії.
Державний прапор - це символ нашої державності, свободи, незалежності, наших споконвічних цінностей - мирного неба і щедрої пшеничної ниви.













