» Інформація » У Вороблевицькій школі відбулося урочисте підняття Українського прапора

У Вороблевицькій школі відбулося урочисте підняття Українського прапора

Автор: admin1 от 23-08-2017, 14:19
 (голосів: 0)

У Вороблевицькій школі відбулося урочисте підняття Українського прапора23 серпня в Україні відзначається День Державного прапора.
Урочисте підняття національного стягу відбулося сьогодні у Вороблевицькій СЗШ І-ІІІ ст., на базі якої третій рік працює християнський табір "Веселі канікули з Богом", організований семінаристами Дрогобицької духовної семінарії.
Державний прапор - це символ нашої державності, свободи, незалежності, наших споконвічних цінностей - мирного неба і щедрої пшеничної ниви.

 

 

У Вороблевицькій школі відбулося урочисте підняття Українського прапора

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua