» Інформація » Відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

Відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

Автор: admin2 от 23-08-2018, 09:37
 (голосів: 0)

Відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора УкраїниСьогодні, 23 серпня у День Державного Прапора України о 9.00 год. ранку в унісон з усією державою відбулася церемонія урочистого підняття прапора. Біля Колони Свободи зібралося керівництво та актив району, українські воїни, представники громади.

Почесне право підняти Державний Прапор України було надане дітям загиблих українських воїнів-героїв Вікторії та Сергієві Бродякам, Діані Карабін, Владиславу Сусяку та Назарієві Юзефовичу, а також бійцям Української Добровольчої Армії Миколі Столяру та Михайлові Сидору. Святочна громада виконала Державний Гімн України.

Урочисті заходи до Дня незалежності України сьогодні об 11.00 год відбудуться в районному народному домі, а завтра, 24 серпня — у населених пунктах району.

 (ВІДЕО)

Відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України
Відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України
Відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua