Сьогодні, 23 серпня, Львівщина разом разом з усією Україною відзначає День Державного Прапора.
Відтак, біля будівлі Львівської обласної державної адміністрації провели урочисту церемонію підняття Прапора України.
«Історія українського прапора - це історія наших звитяг, нашої боротьби та наших славетних перемог. Тисячоліття барви нашого прапору є символом нашої землі, ці барви вели вперед полки Володимира Великого та Богдана Хмельницького, Січових Стрільців та воїнів УПА. І сьогодні наш національний прапор є символом, який веде вперед до перемоги наших воїнів. І ми знаємо: де майорить наш прапор – там наша правда. Він буде і над Луганськом, і над Донецьком. Наш прапор – це наша душа, наша мрія і віра в краще життя. Там, де є наш прапор і тризуб, там буде перемога, бо це символ нашої єдності і згуртованості. Кожен українець, де б він не був, сьогодні відзначає День державного прапора. Ми тут, у Львові, одним серцем одними устами чітко скажемо, ворогу ніколи нас не здолати, бо за нами сила та перемога», - зазначив під час урочистої церемонії голова Львівської ОДА Олег Синютка.













