Сьогодні на оперативній нараді голова райдержадміністрації Володимир Шутко підбив підсумки проведення святкування Дня незалежності України та Франкового свята, подякував директору Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Богдану Лазораку, начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Надії Козар та всім, хто був причетний до організації святкових заходів.
Стосовно найважливіших щоденних питань, Володимир Шутко вкотре наголосив на необхідності постійного контакту працівників соціальних служб з учасниками АТО та їхніми рідними для того, щоб мати повну інформацію про їхні проблеми та потреби і намагатися надавати посильну допомогу.
На нараді проаналізовано стан проведення робіт на об'єктах культури, освіти та охорони здоров'я, які реалізуються за кошти мікропроектів. Голова райдержадміністрації доручив також пришвидшити будівництво в рамках обласної програми “Спортивний майданчик” спортивних споруд, відкриття яких
заплановане в цьому році. Володимир Шутко попередив керівників, до чиєї компетенції належать ці питання, про особисту відповідальність за якість робіт та їх вчасне виконання.
Очільник району дав завдання підготувати спільне з районною радою звернення на ім'я керівників Служби автомобільних доріг області та Облавтодору щодо ремонту найбільш аварійних ділянок доріг району.
У нараді взяв участь голова районної ради Михайло Сікора.













