На черговій оперативній нараді голова райдержадміністрації Володимир Шутко висловив подяку відділу культури і туризму райдержадміністрації та мистецьким колективам за добру підготовку виїзного концерту митців Дрогобиччини у Перемишлянському районі.
Також голова райдержадміністрації відзначив належну роботу фінансового управління щодо формування збалансованого бюджету району на цей рік, завдяки чому вдалося підійти до завершення року без заборгованостей з основних видатків.
Очільник району також зупинився на першочергових робочих питаннях — необхідності завершення робіт на об'єктах, які співфінансуються в рамках проектів
різних рівнів та підготовці пропозицій на наступний рік, питаннях оптимізації галузі освіти (за даними департаменту освіти ЛОДА у районі на одного працівника освіти припадає 4 учні), облаштування швидкісних автошляхів світлофорами, освітлення пішохідних переходів та інших заходах для безпеки дорожнього руху та запобіганням трагічним випадкам, перехід бюджетних установ на дистанційне обслуговування з Держказначейством тощо.













