Голова райдержадміністрації Володимир Шутко мав подвійну почесну місію — цього дня він відвів у перший клас донечку-першокласницю. Виступаючи на урочистій лінійці, Володимир Шутко побажав колективу однієї з найбільших шкіл міста - СЗШ №4 та всім шкільним спільнотам Дрогобиччини нових творчих знахідок та успіхів на дорозі до знань.
Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад відвідав Верхньогаївський НВК, де із щирими словами вітань звернувся до педагогічного, учнівського колективів, святочної громади.
Керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба побував у Довгому Гірському і разом з щирими словами побажань підготував символічний подарунок для місцевої школи — шкільний дзвінок.
Треба зазначити, що у Дрогобицькому районі цьогоріч до школи пішло понад 700 першокласників.













