Під час понеділкової наради в райдержадміністрації обговорювалися першочергові завдання структурних підрозділів. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко доручив керівництву відділу освіти в найкоротший термін вирішити питання забезпечення підручниками сільських школярів за кошти, які надійшли з обласного бюджету (129 тис. грн). Спільно з фінансовим управлінням відділ освіти має також остаточно визначитися щодо початку роботи чотирьох додаткових дошкільних закладів. В.о. начальника відділу освіти Іван Стецко отримав доручення завершити процес передачі на баланс котельні Меденицької школи.
Йшлося також про стан готовності місцевих дорожників до роботи в зимовий період. На це питання звернув увагу перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Оскільки Дрогобицький райавтодор має на обслуговуванні велику протяжність доріг, голова райдержадміністрації Володимир Шутко доручив сектору ЖКГ та інфраструктури (керівник Ганна Павлюк) підготувати листа на Службу автомобільних доріг області щодо залучення додаткових сил та спеціальної техніки для належного утримання доріг Дрогобиччини взимку.
На нараді йшлося також про необхідність завершення інвентаризації гідротехнічних споруд та документального узаконення тих водних об'єктів, які на даний час не мають офіційного власника чи орендаря. Обговорювалося питання подачі заявок щодо фінансування районних об'єктів за рахунок державної субвенції та з коштів ДФРР, надання земельних ділянок учасникам АТО.













