» Інформація » Володимир Шутко доручив створити оргкомітет з відзначення у районі Дня захисника України

Автор: admin2 от 25-09-2017, 12:58

Володимир Шутко доручив створити оргкомітет з відзначення у районі Дня захисника УкраїниТаке доручення дав сьогодні голова райдержадміністрації під час чергової понеділкової наради. Володимир Шутко наголосив, що цей день має бути відзначений на особливому рівні. Адже свято, яке відзначається 14 жовтня на День Покрова Пресвятої Богородиці, об'єднує подвиг борців за волю України від українського козацтва, УПА до новітніх українських героїв. Очільник району доручив відділу освіти та відділу культури і туризму організувати святкові заходи у всіх населених пунктах району, запросити українських ветеранів, учасників АТО, родини загиблих воїнів, щоб вони відчули турботу і шану за подвиг свій та своїх рідних. Особливо важливо, щоб у таких заходах взяло участь якомога більше дітей та молоді. Окремо йдеться про належне впорядкування всіх пам'ятників, пам'ятних знаків, поховань, меморіальних дощок. Обговорювалося також питання створення тематичної соціальної реклами, відео та аудіопродукції.

Свої пропозиції щодо відзначення Дня захисника України висловили голова районної ради Михайло Сікора та керівник апарату райдержадміністрації Руслан Щерба.